Yoga-Trip-Tatry

           

По фотографиям видно что какая-то группа побывала в каких-то горах. Да, красиво, но как это было и кто это, хотя…, возможно Вы уже кого-то узнали :bye:

Это не спортсмены и не альпинисты, а люди разного возраста и рода деятельности, которых объединила любовь к природе и занятия йогой!

Йога всегда ассоциируется с Индией, но на самом деле она может быть всюду.

Занимаясь  ты учишься владеть своим телом, вниманием, мыслями,  каждый раз совершенствуешься, но для чего?

              

         

            

       

Преодолев долгую дорогу к озеру мы увидели лишь туман и все немного поникли, но не прошло и часа, как занавес полностью открылся и нам посчастливилось увидеть такие пейзажи:

     

                 

    

    

   

   

    

    

Все мы прошли  не малую подготовку перед тем как сфотографироваться на фоне гор  😉

       

Так вот, пройдя много занятий в зале и на природе  наша группа решила совместить  полезное с красивым) и поехать в Татры.

Которая не прошла зря! Поэтому от сложных горных условий остались приятные воспоминая, каждый показал себя с лучшей стороны эмоционально и физически  справившись со своими задачами!

 

   

Другая страна, язык, сложные участки, меняющаяся погода, вместе с тем невероятные пейзажи, рассветы, закаты, животные, сопровождавшие нас в каждом дне путешествия.

Всё это результат подготовки и в итоге приятные  воспоминания!

Наше путешествие длилось 6 дней и 124 км

 

 

221 views

2 thoughts on “Yoga-Trip-Tatry

 1. Ми постійно потребуємо відповідей і шукаємо їх протягом усього життя. Читаємо книжки,гуляємо парком чи просто вулицями міста,запитуємо у більш досвідчених людей але все не те, і тоді настає момент, коли ми розуміємо, що чогось не вистачає.
  Подорожі з Тарасом Мирославовичем дають фагмент малюнку від пазлу, який з часом складається у картинку (вашу відповідь ).
  Звичайно не все так просто,до таких подорожей потрібно бути готовим як фізично так і морально.
  Тоді ти отримуєш не просто відповідь
  а відчуття, яке змушує задавати нові питання ,
  це розвиток та усвідомлення яке приходить лише у певні моменти, у певних місцях, при певних обставинах і при особливому оточенні.
  В такі подорожі варто попадати,якщо ти розвиваєшся і прагнеш більшого від себе та від життя. До таких подорожей варто готуватися,щоб проживати цікаві моменти,відкривати для себе несподівані речі та просто насолоджуватися !!

 2. Тривала підготовка і ось, зовсім неочікувано ти вже в Татрах, розум не встигає за такою різкою зміною обстановки, і поки тебе ще можуть турбувати якісь проблеми, чи думки повязані з повсякденним життям, але проходить 1-2 дні і ти вже тут і зараз, і іншого нічого немає, або це щось дуже далеке і ніби було не з тобою зовсім. Приємно вразила впорядкованість маршрутів і відповідність даних на вказівних знаках, по км і часу. Але головне звичайно це самі місця де ми побували, умудряючись бути на прохідних маршрутах зовсім без людей, або нікому і на думку не спадало, що ось там от може бути щось цікаве, а ми ішли саме туди, за що велике спасибі Тарасу Мирославовичу, який і водив нас по таким місцям. Ну і звичайно самий стан, який наступає від таких прогулянок, звичайно присутня втома в тілі, але в голові спокій, ти просто щасливий від того, що ти маєш, тебе нічого не турбує, і цей стан ти привозиш з собою назад у місто і він певний час залишається з тобою, і будь які завдання і проблеми що виникають, вирішуються з легкістю, ніби їх не існує зовсім. Є насолода від самого процесу життя, і ти готовий виконувати все для того, щоб потрапити туди знову, адже саме таку зустріч потрібно заслужити,

Добавить комментарий