Йога у Луцьку. Мистецтво життя — Хатха-йога – шлях до досконалості «Економ Фреш»


– Хатха-йога – це найдревніша система, яка увібрала досвід мільйонів людей в усьому світі, – розповідає Тарас Мирославович. – Вона є першим ступенем йоги. Приводить тіло у тонус, використовуючи приховані резерви організму. Ця система поєднує комплекс вправ, які здатні виконувати люди у будь-якому віці. Хатха-йога, наприклад, поліпшує гнучкість спини та суглобів, розслаблює та зміцнює м’язи, сприяє схудненню та омолодженню, розвиває впевненість у собі, дарує внутрішній спокій, виправляє поставу тощо.

Пан Тарас родом із Коломиї Івано-Франківської області. Двадцять років тому він почав займатися йогою не просто так, з цікавості, а через те, що відчув необхідність «вийти на вищий рівень самого себе». Мав чудового вчителя Василя Васильовича Козака – на той час уже (80-ті роки минулого століття) з двадцятирічним досвідом йоги. Разом з ним виконував фізичні вправи по 12-18 годин на день, відточував свою майстерність у Карпатах. Одного разу на Чорногорі прожив сорок два дні. Харчувався виключно сиром, бринзою, молоком – ці продукти давали йому пастухи. На Алтаї займався йогою на вершині, довкола якої в радіусі восьмисот кілометрів не було жодного поселення чи людини. Проводив майстер-клас на виїзних семінарах у Татрах, Криму та на Волині. Інструктори зі США та Тібету діймали лучанина розпитуваннями: «Як ти цьому навчився?».

Тарас Мирославович акумулює у собі найчистішу енергію первозданної природи і передає її усім, з ким працює. Йоги вважають, що по-справжньому щасливою людина буває тільки тоді, коли вона робить щасливими інших. 
Тарас Цибух активно співпрацює з Федерацією аеробіки і фітнесу під керівництвом Віри Кренделєвої. У співавторстві з нею та з рідним братом Максимом (він пропагує йоги у Львові) видав методичні рекомендації з фітнес-йоги для дошкільнят та оздоровчої гімнастики з елементами хатха-йоги для дорослих.

Йдучи за голосом свого покликання, пан Тарас освоїв сім спеціальностей: фрезерувальника четвертого розряду, телефоніста-телеграфіста, культпрацівника… Закінчивши факультет фізичної культури Волинського національного університету імені Лесі Українки, він розпочав свою діяльність в якості інструктора з йоги у дитсадках. Нині працює інструктором лікувально-фізичної культури санаторію-профілакторію Волинського національного університету імені Лесі Українки. Проводить заняття зі студентами та з усіма бажаючими. Їх відвідують як дворічні діти, так і ті, кому вже за сімдесят!

Тарас Мирославович акумулює у собі найчистішу енергію первозданної природи і передає її усім, з ким працює. Йоги вважають, що по-справжньому щасливою людина буває тільки тоді, коли вона робить щасливими інших.

Тарас Цибух проводитиме майстер-клас з хатха-йоги для читачів нашого журналу. У наступних номерах видання він поділиться своїми знаннями і досвідом, розповість про ступені освоєння цієї системи, про те, як подолати лінь і змусити себе щодня робити доступні вправи…

моб.: (067) 674-24-97 — Тарас

(9:00 — 12:00, 14:00 — 18:00) 

Источникhttp://westua.net/blog.php?rid=1408

120 views

Добавить комментарий