Осінь в Татрах

Невеликою групою однодумців ми вирушили в подорож з очікуванням пригод, гарних фотографій та пізнання світу!

Прикордонники  цікавились  в які гори ми їдемо, по нашому зовнішньому вигляду це було видно, та самі згадували і розповідали де були як там гарно…, жалкуючи що зараз вони на роботі, інакше б поїхали з нами)

Ти долаєш не тільки шлях, дорогу, кордон, а ще як важко і страшно лишити, навіть на тиждень, сім’ю, роботу, дім, обов’язки, як же це все тебе тримає, а приїхавши в гори розумієш що насправді тримаєш все це ти сам і не в руках чи наплічнику, а в  своїй голові)

Вдома всі ми готувались, тренувались, тому не помічали труднощів, а насолоджувались красою та тишею природи і гідно витримали навантаження.

На цей раз звірів ми зустріли напевно  більше ніж людей! Гірські кози, косулі, лисиці…Супроводжували нас іноді підходячи близько щоб познайомитись та радо ласували  канапками, якими ми їх пригощали.

Не обійшлося й без смаколиків , та колоритної місцевої їжі , на фото смачна помідорова зупа,  висота  1500 метрів

Гори всюди подібні, відрізняється лише їх складність, погодні умови, рівень твоєї готовності, настрій та ціль. Людей, котрі туди йдуть, цікавить не комфортне житло чи наявність великого телевізору в номері,а щось зовсім інше: враження, краєвиди, світанки та заходи Сонця, вони всюди різні та незабутні.

Чим відрізняються Татри від Карпат? Перше, на що звертаєш увагу  чистота та повага до людей, лісу який не рубають в заповідниках, тварини, котрі не тікають в страху, а навіть дозволять себе сфотографувати та щасливі усміхнені люди.

Пройдено 120 км за 5 днів, всі вони були такі наповненні та інтенсивні, по краєвидах, висоті, заняттях йогою, іншій культурі ( спілкуванню,харчуванню) що не віриться та навіть всі учасники подорожі стверджують що провели там не менше двох тижнів.)

Шум та краса водоспадів, повітря, колір та смак води, небо… все це лишається в пам’яті та пригадується після перегляду фотографій.

Незабутні враження, пейзажі,   спілкування, гірське повітря, — все було! Цікаво ще те, що навіть коли фізично ти стомлюєшся відновлюєшся та наповнюєшся емоційно!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

440 views

Добавить комментарий